Се издава стан во Аеродром #s-10128

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 48 м2
Соби: 2
Купатила: 1

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ КАЈ ЛУКОИЛ,48М2 СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, НА 3-ти ОД 6 КАТА.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не