Се издава стан на две нивоа во Кисела Вода #s-10126

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 58 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се Издава стан во Кисела вода, во близина на домот Пелагонија. Станот се наоѓа на 4 кат и е на две нивоа: првото ниво е 40 м.квадратни и се состои од дневна соба со кујна, трпезарија и бања. Второто ниво е еден отворен простор од 18 квадрати со родителска спална и детска спална. Станот е комплетно наместен, со клима, машина за перење и машина за садови.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не