Се продаваат станови на ексклузивна локација во Црниче #s-10125

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Црниче
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 64 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се продаваат станови во зграда на ексклузивна локација во населба Црниче.Становите се со имотен листсо квадратура од 64м2 на трет спрат,со две спални и со поглед на Водно и 69м2 на прв спрат со две спални и со поглед на Скопје со квалитетна градба и поvolna cena. Цена 1020 евра/м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не