Се издава стан во Центар 40 м2 #s-10124

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 40 м2
Соби: 1
Купатила: 1

Станот е во центар до трговскиот Беверли наспроти Католичка цена 250/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не