Се издава стан во Центар 53м2 #s-10120

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 53 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Станот се наоѓа во мирно место во центарот на градот, во зградата на Адора под Водно, наспроти МВР.Има сопствен паркинг простор. Цена 280/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не