Се продава стан до Зефљуш Марку #s-10118

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Бутел I
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 62 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан до Зефљус Марку станот е со широка дневна соба,голема спална, детска соба,кујна,тоалет и подрум.Вкупна површина на станот е 62м2.Има имотен лист комплетно е реновиран има ПВЦ прозорци,клима,блиндор,ново купатило а со станот остануваат и вградена кујна со шпорет,аспиратор,микро,како и цела вградена детска соба.Цена 40 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не