Се продава модерен стан во Кисела Вода новоградба #s-10117

Детали

Цена: 66970евра
Тип на понуда: Се продава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 74 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се продава нов модерно опремен стан од 74м2,комплет наместен во Кисела Вода Расадник новите згради на 3 ти спрат.Цената е 900 евра / м2 а за ентериерот е по договор со многу поволна цена.Распоред ходник,дневна со кујна,спална,детска соба,две купатила,две тераси и остава.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не