Се продава стан од 60м2 во Капиштец до Зебра #s-10116

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Капиштец
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан во Капиштец веднаш до т.ц.Зебра 60м2 со една спална на 8 спрат од 13 спрата.63 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не