Се издава Нов стан во Ново Лисиче #s-10115

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Ново Лисиче
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 62 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава нов стан во комплекс Адора во Ново Лисиче. на 4 спрат со лифт може да се уклучи и на централно парно. Истиот располага со 2 спални соби, дневна со кујна и трпезарија, купатило и тераса. Ориентиран е на југоисточна страна. Вселив од месец Мај/2015. Цена 250 евра. Може и за студенти.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не