Се продава стан во Аеродром реновиран кат+поткровје #s-10114

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 86 м2
Соби: 4
Купатила: 1

Се продава стан во Стар Аеродром со прекрасна местоположба,двоетажен 86м2 (60+26),и има уште плус 36м2 комплетно легализирани за проширување на поткровјето.Станот е комплетно реновиран и се наоѓа на јужна страна.Цена 65 000евра.Во цената има место за договор.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не