Се издава модерно наместен стан во Центар #s-10113

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 55 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Центар од 55 метри квадратни, кој се наоѓа на трет кат, во зграда со лифт и сопствен паркинг простор. Станот е комплетно луксузно наместен со нов мебел. Станот е опремен со LED TV со сателитска и кабловска телевизија. Целиот е покриен со WiFi. Исто така располага со сите апарати за домаќинство, клима уреди и многу друго.Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не