Се продава стан во Карпош - Порта Козле комплекс #s-10110

Детали

Цена: 54450евра
Тип на понуда: Се продава
Локација: Карпош IV
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 55 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан во Карпош 4 Порта Козле комплексот во финална фаза вселлив кон крај на Мај.Објектот е многу квалитетно изработен 12 фасада и 6 коморни прозори,со сопствено парно и клима уред.Со поглед на Водно на прв кат Цена 990 евра м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не