Се издава стан на Водно 100 м2 #s-10109

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 100 м2
Соби: 4
Купатила: 4

Се издава стан од 100м2 на Водно, Црниче. Станот е во новоградба на 2/3 кат. Располага со 2 спални соби со дупли кревет + работна соба + бања + гостински тоалет + кујна и дневен простор. Опремен е целосно со машини за перење, садови, клима, сателитска и безжичен интернет. Паркинг место има во двор. Цена 450 евра .......Со место за договор ТОП ПОНУДА

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не