Се продава стан во Ѓорче Петров #s-10108

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Ѓорче Петров
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 57 м2
Соби: /
Купатила: /

Се продава прекрасен стан со ексклузивно наместена кујна.Година на градба 2008 год.на трети спрат зградата е со сопствен паркинг со добра изолација и лифт. Цена 45 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не