Се продава стан во Охрид #s-10107

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Острово
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 68 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Станот е веднаш вселив и е нов, никогаш никој не живеел во него. Се продава со кујна и софа во дневната соба. Има поглед на галичица и се наоѓа близу музичкото училиште. Станот е на 10мин пешки до брегот, а има една голема спална со можност да внатрешна реконструкција и проспособување на две спални.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не