Се продава стан во Тафталиџе #s-10105

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 87 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се продава стан Површина: 87м2 (+ 3м2 подрум гратис) (Дневна соба; Кујна; Трпезарија; Спална соба х2; Бања; Тоалет; Тераса х2) ЛОКАЦИЈА: Општина Карпош ; Тафталиџе / Козле . Зградите со жолта фасадна цигла спроти Студентскиот дом “Гоце Делчев“. ОКОЛИНА: Огромна тревната површина пред и околу зградата. На задната страна има бесплатен паркинг за станарите на зградата. Поглед кон Булеварот од едната страна, а кон Водно на другата. Во радиус од ≈ 1км Кеј на Реката Вардар 4 x Градинки (Maјски Цвет, Мајски Бумбар, Пролет, Монтесори) 5 x Основни Училишта ( Јан Амос Коменски, Владо Тасевски, Братство Единство, НОВА, Јахја Кемал) 5 х Средни Училишта (Никола Карев, НОВА; Јахја Кемал, ГУЦ Здравко Цветковски, Георги Димитров) 4 х Трговски Центри (Сити Мол, Олимпико, Алуминка, Лептокарија) 1 х Пазар Тафталиџе

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не