Се продава стан во Црниче #s-10103

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Црниче
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 42 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан во населба Црниче, на приземје градба 2006 год. со една спална.Квадратурата е максимум искористена,станот е со одличен распоред со простран дневен престој/трпезарија и поглед на Скопје.Станот е во одлична состојба во мирна населба а на само 15 мин.пешки од Центар.Цена 50 000 евра Во зградата се продава и магацински простор 36 м2 Цена По договор

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не