Се продава нов стан во Аеродром #s-10102

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 63 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се продава нов невселен стан во Аеродром во зградата на на ,,Офис Ком,,на само неколку метри има градинка,школо,болница атрактивна локација...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не