Се продава стан во Автокоманда #s-10101

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Автокоманда
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 59 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава двособен стан во населба Автокоманда на позади средното школо Панче Арсовски.Станот е градба 2006 г се продава со кујна и клима зградата е со лифт,железарско парно има 24 часа со прекрасна тераса.2/7

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не