Се продава стан во Козле #s-10100

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 54 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се продава стан во Козле карши студенски дом Гоце Делчев,на 500 м од Сити Мол.Зградата е на два спрата има 6 стана во влез и располага со мезанинска сушална .Станот има и парно и е на ниско приземје површина 54 м2,тераса 4 м2 и подрум 14 м2.Од задната страна има паркинг,а предната страна гледа на пространа зелена површина.Променети се прозорци ПВЦ има заштитни ролетни,влезна блиндор врата.Цена 1000евра/м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не