Се издава стан на Водно #s-10099

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 80 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава Нов стан со панорамски поглед на Водно,станот е во нова зграда на мирна, тивка, локација со површина од 80 м2 на 3 ти кат.Станот е простран има светол дневен престој со панорамски поглед и е со височина од 3,6 м.Има 2 спални соби,дневна просторија,кујна,трпезарија,купатило,индивидуално парно на струја интернет,ТВ,паркинг-гаража.Станот може да се уреди според желбата на закупецот , моментално е делумно опремен со модерен мебел Цена 390 евра/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не