Се продава стан спроти Државна Болница #s-10098

Детали

Цена: 76700евра
Тип на понуда: Се продава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 59 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан карши државна болница на многу убава локација, 59 kвадрати, со две спални и балкон, нова и квалитетна градба. Станот е на втор спрат, без ливт, зградата има три спрата. Чист имотен лист, празен вселив веднаш. Со паркинг место.Цена 1300 евра/м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не