Се издава модерен стан во Кисела Вода #s-10273

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 59 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава модерен стан во Кисела Вода на трети спрат со лифт има централно греење,клима машина за садови Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не