Се издава стан во Центар #s-10271

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 44 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се изнајмува реновиран стан на одлична локација во строг центар,позади грчка амбасада, со дневна соба, кујна, спална, бања и две тераси,опремен со клима уред и достапно парно греење. Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не