Се издава стан во Кисела Вода 50 м2 #s-10269

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава наместен стан во Кисела Вода во нова зграда на 2 спрат.Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не