Се продава стан во Карпош 3 #s-10095

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 41 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава комплетно реновиран стан во Карпош 3 41м2 + 5м2 цена 41 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не