Се продаваат станови спроти Симпо #s-10094

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Карпош II
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 69 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се продаваат два стана спорти салонот на СИМПО на Партизанска. стан со површина 83 м2 + тераса 11 м2 - приземје/1 кат стан со површина 69м2 + тераса 29 м2 - 2 кат цена 1200 ЕУР/м2 становите се со имотен лист и вселиви веднаш

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не