Се издава стан во Капиштец #s-10093

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Капиштец
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 75 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се изнајмува луксузно наместен во населба Капиштец спроти Клинички центар . Станот се состои од две спални соби , дневна соба , кујна , бања . Опремен е со ЛЦД , Wi-Fi, ХД- тв , панели за греење . Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не