Се продава прекрасен стан спроти City Mall #s-10091

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 86 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се продава стан во Карпош 3 Пелагониска брендирана градба меѓу најквалитетните,со простор и зеленило меѓу зградите веднаш до Сити Мол,на 4 ти спрат со лифт до новата фонтана (површина 86 м2 + тераси).Високи тавани 2,6 м ,влез со интерфон+директен влез од подземни гаражи во тек е енергетско рефасадирање.Одличен голем семеен стан со одличен распоред идеална локација местоположба и ориентација (југозапад/североисток) променета е инсталација можен и мал попуст во цената цена 850 е/м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не