Се продава стан во Охрид #s-10090

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Острово
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 65 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан во Охрид на оддалечен 10-15 мин. пеш од центарот на градот. Површината изнесува 65 м2 и располага со дневна соба, спална соба, кујна со трпезарија, тераса.Станот има и подрум. Зградата има сопствен паркинг.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не