Се продава стан во Карпош 4 #s-10089

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Карпош IV
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 69 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се продава стан во Карпош 4 во Руските згради,комплет реновиран,дневна просторија,трпезарија и две спални со можност да се направат три.Подрум од 3 м2 ....

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не