Се продава стан во Карпош 3 #s-10088

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 85 м2
Соби: 4
Купатила: 1

Се продава целосно реновиран стан во Карпош 3 површина 85 м2 + подрум 13 м2,комплет наместен.Со ориентација север/југ околината и локација прекрасни...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не