Се издава стан во Центар 48 м2 #s-10084

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 48 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Центар површина 48 м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не