Се издава стан во Центар 66 м2 #s-10081

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 66 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издава стан во Центар површина 66 м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не