Се продава гарсоњера во Кисела Вода #s-10080

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 30 м2
Соби: 1
Купатила: /

Се продава нова гарсоњера во Кисела Вода цена 29 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не