Се издава стан на Водно 80 м2 #s-10079

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 80 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издава 80 м2 стан на прекрасна локација на Водно комплетно наместен,WI-FI,кабелска,2 спални соби,ел.греење(конвектори),подземен паркинг со далечинско затварање и лифт,кодирана влезна врата,и тераса од 5 м2.Нова градба 2014 Цена 400 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не