Се издава трособен стан во Центар #s-10078

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 78 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан во Центар во новоградба со лифт од кота 0 на 4 ти кат од 5.Станот е удобно наместен со две големи спални соби,бања и вц,кујна со трпезарија и дневна соба.Централно градско греење,клима,и со можност за паркирање на приватен паркинг простор.Предност имаат фамилии и брачни парови, за студенти не се издава Цена 380 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не