Се продава стан во Аеродром 90 м2 #s-10077

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 90 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Продавам 90 м2 стан во населба Аеродром во т.ц.Скопјанка кај нова железничка станица(дневна,терпезарија,кујна, две соби,бања и вц)Цена 90 000 евра со место за договор

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не