Се продава стан во Кисека Вода 90 м2 #s-10076

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 90 м2
Соби: 4
Купатила: 1

Се продава нов комплетно наместен стан на екстра локација Кисела Вода - до бензинската Мечкаров.Станот е на 5кат од 7 ката во зграда со лифт и парно, југо западно ориентиран со поглед на Водно.Има многу економичен сопствен систем на греење(сопствено парно). Цена 95 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не