Се издава стан 26 м2 спроти Зебра #s-10075

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 26 м2
Соби: 1
Купатила: 1

Станот е во најстрог центар на најубава локација веднаш до Зебра, во близина на Клиничка болница и Рамстор. Погоден за брачен пар или студенти. Комплетно нова бела техника. Слободен за изнајмување од први јуни. Цена 170 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не