Се продава реновиран и наместен стан во Строг Центар #s-10073

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 75 м2
Соби: 4
Купатила: 1

Се продава комплетно наместен и реновиран стан во зградата на Југодрво на одлична локација на 5 мин.од ГТЦ, Веро Центар и Рамстор.Со 3 спални соби,вц,трпезарија и дневна.Цена 75 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не