Се продава стан во Кисека Вода 64 м2 #s-10072

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 64 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Прекрасен топол сончев стан,градба 2011 г.надградба на 4 спрат,во пазувите на Водно со прекрасен поглед во мирна околина чист воздух.Станот е дуплекс со внатрешни скали,доле е 30 м2 а горе има две убави спални соби.Со минимални трошоци за греење, чист имотен лист,одлична изолација,на 5 мин.од Центар, во Кисела Вода дом за слепи,во цената има и место за договор...47 900 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не