Се издава стан на Водно 121 м2 #s-10071

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 121 м2
Соби: 5
Купатила: 2

Се издава прекрасен стан од 121 м2 на Водно.Станот може да се издаде празен по цена од 800 евра и наместен по цена од 1000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не